organizacja kuligów


Jeśli chcecie spędzić czas w wesołej atmosferze i lubicie się dobrze bawić to zachęcamy Was do skorzystanie z naszej oferty organizacji kuligów. Jest to świetna okazja aby przeżyć bardzo miłe i często niezapomniane chwile. Wyśmienita zabawa to pozycja gwarantowana naszej oferty.

Organizujemy kuligi na terenie Murzasichla i najbliższej okolicy, zimą oraz latem. W sezonie zimowym będziecie mogli przejechać się saniami ciągniętymi przez parę naszych koni, latem zaś sanie zastąpi fasiąg – wóz góralski wykonany specjalnie do takich przejażdżek. Przyjedziemy po Was w ustalone miejsce (np. pod pensjonat w którym mieszkacie) a po kuligu odwieziemy z powrotem.

Wspólnie z Wami ustalimy trasę oraz cały program przejażdżki. Będziemy mogli zatrzymać się w specjalnie przygotowanym do tego miejscu przy lesie by rozpalić ognisko i upiec kiełbaski lub też zawieść was pod regionalną karczmę, gdzie miło spędzicie trochę czasu. Jeśli sobie zażyczycie to możemy zrobić tylko przejażdżkę po malowniczej okolicy Murzasichla i Małego Cichego. Przewidziany czas takiego kuligu wraz z ogniskiem lub wizytą w karczmie to około 2 godziny, jednak możemy go skrócić albo wydłużyć według Waszych sugestii, które nam podacie podczas zamówienia.

Cennki dla osób indywidualnych:

Rodzaj zaprzęu: Sezon letni Sezon zimowy
Wóz z podwójnym zaprzęgiem (max. 10 osób) 200zł 200zł
Sanie z pojedyńczym zaprzęgiem (max. 4 osoby) - 100zł
Sanie z podwójnym zaprzęgiem (max. 8 osób) - 200zł

Dodatkowo w cenie 15zł od osoby można zamówić u nas menu kuligu na które składają się:
- kiełbaski;
- pieczywo;
- ketchub;
- musztarda;
- herbatka z termosa;
- tacki;
- kubki.

Cena dla grup zorganizowanych (powyżej 25 osób) zależy od ilości osób, pory roku, czasu trwania i programu kuligu, więc zawsze ustalamy ją indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania naszej oferty.
Jesteśmy pewni, że nie pożałujecie a wspomnienia zostaną Wam na bardzo długo.

Kontakt:

Nr tel: 604 150 444 lub 18 20 19 058;
e-mail: kontakt@owszarotka.pl